Kurzy-Fido.cz – jednička v přípravných kurzech na testy studijních předpokladů

Vzdělávací agentura Kurzy-Fido.cz pro každoročně organizuje v mnoha městech v ČR i SR desítky přípravných kurzů zaměřených na studijní předpoklady a matematicko-analytické dovednosti.

Pět důvodů proč jít k nám

 • špičkový lektorský tým – lektoři, kteří nejen učí, ale podílejí se např. na tvorbě publikací o testech studijních předpokladů, připravují internetové kurzy
 • individuální přístup ke všem studentům – ještě před začátkem kurzu Vám pomůžeme vytvořit individuální plán přípravy
 • mimořádně vysoká úspěšnost v přijímacích zkouškách na VŠ – v některých skupinách studentů byla stoprocentní
 • využití nových technologií při výuce a konzultacích – problémové úlohy Vám pomůžeme řešit třeba i přes Facebook :-)
 • specializujeme se na testy studijních předpokladů – především TSP MU a OSP Scio. Těmito tématy se zabýváme daleko pečlivěji než kterákoliv konkurenční agentura v ČR
 • V čem předstihujeme konkurenci?

  Jako první agentura v ČR nabízíme různé úrovně kurzů zaměřených na studijní předpoklady: TSP MU a OSP Scio.

  Kromě základního kurzu zde najdete také pokračovací kurzy pro ty, kteří již s příslušnými testy mají zkušenosti a chtějí dosáhnout špičkového výsledku.

  Agentury, které nabízejí k testům studijních předpokladů (TSP MU nebo OSP Scio) pouze jediný univezální typ kurzů (i když má třeba různé hodinové dotace) nemohou nabídnout „ten správný kurz“ ani jedné skupině zájemců – v takovýchto univerzálních kurzech se najednou setkávají studenti, kteří viděli příslušné testy poprvé i ti, kteří se potřebují posunout od dobrých výsledků ke špičkovým. Uznejte, že zvolit správnou náročnost kurzu je v takovémto případě prakticky nemožné…

  Jako jediná agentura nabízíme přípravné kurzy na testy OSP Scio s certifikátem kvality přímo od společnosti Scio.

  Se společností Scio dlouhodobě a intenzivně spolupracujeme. Naše vzdělávací agentura např. školila pro společnost Scio lektory přípravných kurzů OSP, podílíme se rovněž na přípravě nejrůznějších materiálů (učebnice).

  Naše kurzy TSP MU nejlépe pokrývají ČR i SR.

  Masarykova univerzita v Brně – využívající při přijímacím řízení TSP MU – patří k nejžádanějším školám v naší republice, na níž se hlásí uchazeči ze všech koutů České republiky i Slovenska. Těm, kteří chtějí absolvovat přípravný kurz, vycházíme vstříc nabídkou kurzů od Prahy po Košice. Špičkoví lektoři jezdí za vámi, nikoliv vy za nimi.

  Jako první vzdělávací agentura jsme začali na svých stránkách stručné představení svých lektorů.

  Jsme přesvědčeni, že kvalita kurzu závisí především na kvalitě lektorů. Zatímco ostatní agentury se často uchylují k reklamním frázím typu „všichni naši lektoři jsou profesionálové s dlouhou pedagogickou praxí“ (které jsou pravdě často dosti vzdálené, ale „proč bychom to do reklamy nenapsali…“), my naše lektory ukazujeme, abyste již předem měli představu o tom, kdo vás bude učit. Díky množství kurzů, které organizujeme, naši lektoři přijímačkami doslova žijí. Po svých lektorech vyžadujeme, aby se podíleli na tvorbě učebnic a internetových kurzů. To je diametrálně odlišný přístup od agentur, jejichž lektoři berou kurzy pouze jako dočasný přivýdělek.

  V případě, že nejste spokojeni s výkonem lektora, nabízíme možnost absolvovat kurz (lekci) s jiným lektorem a další relevantní kompenzaci.

  Jako jediná vzdělávací agentura v ČR se specializujeme na oblast testů studijních předpokladů a oblast matematicko-analytických dovedností.

  Řada konkurenčních agentur nabízí přípravné kurzy od A do Z, či spíše od andragogiky po žurnalistiku. V případě takto rozsáhlé nabídky je prakticky nemožné udržet špičkovou kontrolu nad kvalitou všech kurzů. Kurzy-Fido.cz se koncentrují pouze na to, co mohou nabízet ve vynikající kvalitě.

  Nabízíme více než přípravné kurzy. Nabízíme vše, co budete potřebovat k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek.


Nabídka kurzů

Ve školním roce 2022/2023 nabízíme náš dlouhodobě úspěšný kurz TSP MU.

Podívejte se na přehled nabízených kurzů.

V případě zájmu alespoň 7 uchazečů připravíme kurzy TSP MU, OSP Scio nebo matematiky pro VŠE v libovolném městě ČR, kontaktujte nás na info@kurzy-fido.cz.