Postup řešení úloh z Testů studijních předpokladů MU zdarma – pětice úloh z TSP MU každý týden ve Vašem mailu

Čekají Vás Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity (TSP MU)?

Nejste sami. Tisíce uchazečů absolvují každoročně Test studijních předpokladů – TSP MU v rámci přijímací zkoušky na Masarykovu univerzitu. Je zřejmé, že v takovéto konkurenci je náročné obstát.

Mezi nejproblematičtější části TSP MU patří subtesty analytického a numerického myšlení. Není pravda, že logiku nebo matematiku na úrovni TSP MU se nelze naučit. Klíčem k úspěchu je zejména pravidelné procvičování úloh. Jak nám potvrzují absolventi našich kurzů, úspěšnost v těchto subtestech závisí na množství úloh, které během domácí přípravy samostatně vyřešili. Projdete-li dostatek variant testů z předchozích let, zjistíte, že existuje určitý počet typových příkladů, jejichž pochopení a důkladné procvičení umožňuje rychle a s nadhledem vyřešit naprostou většinu úloh.

Nechcete nic ponechat náhodě? Nebo jí chcete alespoň trochu pomoci? Vzdělávací agentura Kurzy-Fido.cz nabízí unikátní službu: bezplatný e-mailový seminář TSP MU. Seminář v minulých letech využilo několik tisíc studentů.

REGISTRUJTE SE JIŽ DNES!

Jaký je princip fungování?

Po registraci obdržíte vždy koncem týdne (po 1.11.2019) email, v jehož příloze (případně ke stažení) bude 5 úloh z analytického nebo numerického myšlení TSP MU z předchozích let + postup řešení úloh z minulého týdne. Vše ve formátu PDF. Každý týden si tak vyzkoušíte samostatné řešení pětice typických úloh a srovnáte výsledky svého snažení s autorským postupem. Do přijímacích zkoušek tak budete moci procvičit stovky úloh!

Můžete si být jisti, že vynaložený čas a úsilí se v tomto případě opravdu vyplatí. Při přijímačkách budete mít jednoduše náskok.

REGISTRUJTE SE JIŽ DNES!

Ochrana osobních údajů a GDPR

Ochrana osobních údajů je pro nás klíčová, stejně jako plná informovanost o tom, co se s Vašimi daty děje. Údaje, které zadáte do registračního formuláře, jsou uschovávány na Google Drive. Pro rozesílání používáme nástroj MailChimp, do kterého Vaše údaje kopírujeme. Zodpovědnou osobou za Vaše data je Martin Víta (info@kurzy-fido.cz). Naše účty v těchto nástrojích jsou chráněny dostatečně silnými hesly. Ze semináře je možné se kdykoliv odhlásit, a to buď emailem (info@kurzy-fido.cz) nebo prostřednictvím odkazu v patičce jednotlivých dílů semináře. Do průvodních mailů a výkladů řešení mohou být vkládány reklamy kurzy-fido.cz, k. s. a dalších institucí. Kontakty nejsou předávány třetím osobám.


Nabídka kurzů

Nabízíme kurzy OSP Scio, TSP MU a TSP MU pro pokročilé.

Podívejte se na přehled nabízených kurzů.

Kurzy probíhají v Praze, Brně a Olomouci. V případě zájmu připravíme kurzy TSP MU nebo OSP Scio i na Vysočině či Jihočeském kraji.


Aktuální přípravné kurzy

TSP MU pro pokročilé
Pokračovací a rozšiřující prezenční kurz pro všechny, kteří chtějí získat v TSP MU špičkový percentil.Více →