Zadání a postupy řešení modelových úloh z TSP zdarma – sada úloh z každý týden ve Vašem mailu

Čekají Vás Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity (TSP MU)?

Nejste sami. Tisíce uchazečů absolvují každoročně Test studijních předpokladů – TSP MU v rámci přijímací zkoušky na Masarykovu univerzitu. Je zřejmé, že v takovéto konkurenci je náročné obstát.

Mezi nejproblematičtější části TSP MU patří numericko-analytické myšlení. Není pravda, že logiku nebo matematiku na úrovni TSP MU se nelze naučit. Klíčem k úspěchu je zejména pravidelné procvičování úloh. Jak nám potvrzují absolventi našich kurzů, úspěšnost v těchto dimenzích závisí na množství úloh, které během domácí přípravy samostatně vyřešili. Projdete-li dostatek variant testů z předchozích let, zjistíte, že existuje určitý počet typových příkladů, jejichž pochopení a důkladné procvičení umožňuje rychle a s nadhledem vyřešit naprostou většinu úloh.

Nechcete nic ponechat náhodě? Nebo jí chcete alespoň trochu pomoci? Mgr. Martin Víta, Ph.D., který dlouhá léta vedl cvičení ze základů logiky na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity, za podpory naší vzdělávací agentury Kurzy-Fido.cz provozuje unikátní službu: bezplatný e-mailový seminář TSP. Seminář v minulých letech využilo několik tisíc studentů.

Jaký je princip fungování?

Po registraci obdržíte vždy koncem týdne (po 14.11.2022) email, v jehož příloze (případně ke stažení) bude zpravidla 5 úloh z numericko-analytického myšlení, které vycházejí z TSP MU z minulých let + postup řešení úloh z minulého týdne. Vše ve formátu PDF. Každý týden si tak vyzkoušíte samostatné řešení pětice typických úloh a srovnáte výsledky svého snažení s autorským postupem. Do přijímacích zkoušek tak budete moci procvičit stovky úloh!

Registrujte se již nyní

Můžete si být jisti, že vynaložený čas a úsilí se v tomto případě opravdu vyplatí. Při přijímačkách budete mít jednoduše náskok.

Ochrana osobních údajů a GDPR

Ochrana osobních údajů je pro nás klíčová, stejně jako plná informovanost o tom, co se s Vašimi daty děje. Údaje, které zadáte do registračního formuláře, jsou ukládány na Google Drive. Pro rozesílání používáme nástroj MailChimp, do kterého Vaše údaje kopírujeme. Zodpovědnou osobou za Vaše data je Martin Víta (info@kurzy-fido.cz). Naše účty v těchto nástrojích jsou chráněny dostatečně silnými hesly. Ze semináře je možné se kdykoliv odhlásit, a to buď emailem (info@kurzy-fido.cz) nebo prostřednictvím odkazu v patičce jednotlivých dílů semináře. Do průvodních mailů a výkladů řešení mohou být vkládány reklamy kurzy-fido.cz, k. s., a dalších institucí. Kontakty/osobní údaje nejsou předávány třetím osobám. Registrací dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto semináře.


Nabídka kurzů

Ve školním roce 2022/2023 nabízíme náš dlouhodobě úspěšný kurz TSP MU.

Podívejte se na přehled nabízených kurzů.

V případě zájmu alespoň 7 uchazečů připravíme kurzy TSP MU, OSP Scio nebo matematiky pro VŠE v libovolném městě ČR, kontaktujte nás na info@kurzy-fido.cz.