O nás

Vzdělávací agentura Kurzy-Fido.cz začala na trhu přípravných kurzů na VŠ působit v roce 2006. I přes konkurenci etablovaných agentur se velmi brzy stala vyhledávanou společností a zájem o kurzy se každoročně zvyšuje. Klíč k úspěchu se dá shrnout do následujících bodů:

  • Kvalitní lektorský tým – lektoři se vyučovanými oblastmi zabývají dlouhodobě
  • Zaměření na úzkou oblast studijních předpokladů a matematicko-analytických dovedností – sledujeme moderní trendy ve výuce těchto disciplín
  • Profesionálně připravené kurzy – opírající se o důkladnou analýzu přijímacích zkoušek a které obsahují např. i učebnice a internetové kurzy
  • Úzká spolupráce se společností Scio = pořadatel Národních srovnávacích zkoušek
  • Vysoká úspěšnost absolventů našich kurzů u přijímacích zkoušek – aneb to, co uchazeči očekávají od přípravných kurzů především

Komunikace, komunikace, komunikace…

Individuální přístup by nebyl možný bez vzájemné a intenzivní komunikace. Naši studenti s lektory komunikují již před zahájením kurzu. Očekávání studentů se pak promítnou do plánu přípravy. Dále lektoři odpovídají na dotazy týkající se řešení konkrétních testových úloh. I po skončení kurzu zůstávají lektoři se studenty v kontaktu a nadále jim pomáhají s přípravou na testy. Tento přístup je v českých zemích zatím stále ojedinělý. Mnohé konkurenční vzdělávací agentury berou studenty spíše jako položky v databázi objednávek.

Našim studentům nasloucháme. Snažíme se reagovat na všechny podněty budoucích i bývalých klientů.

Příjemná atmosféra pomáhá učení

Cílem našich lektorů není jen pouhé předání vědomostí a dovedností, ale také vytvoření příjemné atmosféry v kurzu. „Děláme kurzy tak, aby bylo radost do nich chodit“. Uvědomujeme si totiž, že příjemná atmosféra ovlivňuje nejen proces učení v kurzu, ale i přístup k domácí přípravě. Studenti, kteří se na kurz těší,  jí zpravidla věnují více času. Snažíme se udělat maximum pro to, aby studenti na čas strávený v našich kurzech rádi vzpomínali.

To, co učíme, nás baví

Většina našich lektorů se o testy studijních předpokladů zajímá i ve volném čase. Řeší nejrůznější logické úlohy, pomáhají anonymně na diskusních fórech, vymýšlejí další projekty, které mají uchazečům pomoci – široko nad rámec toho, co od lektorů jako vzdělávací agentura vyžadujeme. Pracují s nadšením. Nechceme, aby u nás pracovali lektoři, kteří berou vyučování pouze jako přivýdělek. I když mohou učit kvalitně, ve výsledku by takovému kurzu přece jen něco chybělo.


Nabídka kurzů

Ve školním roce 2022/2023 nabízíme náš dlouhodobě úspěšný kurz TSP MU.

Podívejte se na přehled nabízených kurzů.

V případě zájmu alespoň 7 uchazečů připravíme kurzy TSP MU, OSP Scio nebo matematiky pro VŠE v libovolném městě ČR, kontaktujte nás na info@kurzy-fido.cz.