Změny v TSP MU v minulých letech

Jak se budou lišit testy, které na mě čekají v tomto školním roce od těch předešlých? Dají se změny v TSP MU nějak odhadnout? Mohu se na ně nějak připravit? To jsou otázky, které napadají asi každého uchazeče, který se na TSP MU chce alespoň trochu připravit.

Jaká bude přesná podoba TSP MU v následujícím přijímacím řízení vám pochopitelně neřekneme :-) , ale nabídneme vám několik podstatných postřehů.

Na otázku jak moc se bude lišit např. numerické myšlení TSP MU v roce 2021 od toho, který se psal v roce 2020 většinou odpovídáme: „zhruba tolik, o kolik se lišil rok 2019 od roku 2018 nebo rok 2017 od roku 2016″. Tím samozřejmě nechceme věc zlehčovat, ale spíše ilustrovat míru změn. Důležité je totiž mít neustále na paměti fakt, že k získání špičkového percentilu zdaleka není zapotřebí vyřešit vše: percentil 90 může získat i ten, kdo vynechá několik desítek (!) úloh – pokud měl ostatní úlohy vyřešené správně.

Hlavní změny pro rok 2021

Informace budou doplněny pravděpodobně v listopadu 2020 poté, co MU zveřejní varianty použité v tomto roce. Chcete-li informaci o doplnění této sekce dostat emailem, přihlašte se do našeho emailového semináře www.reseni-tsp.eu.


Nabídka kurzů

Ve školním roce 2020/2021 nabízíme kurzy TSP MU a TSP MU kombinovaný.

Podívejte se na přehled nabízených kurzů.

V případě zájmu alespoň 7 uchazečů připravíme kurzy TSP MU nebo OSP Scio v libovolném městě ČR.