Seznámení s TSP MU

Dozvěděli jste se, že vás v rámci přijímaček čekají testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity a nic o nich nevíte? Letmo jste si prohlédli zadání dříve použitých variant a zdá se vám, že jejich autoři spadli z Marsu…?

Na této stránce na vás čeká stručný průvodce tímto testem.

Následující charakteristika jednotlivých subtestů TSP vznikla na základě analýzy variant testů použitých v předchozích letech s důrazem na ročníky 2016 až 2019. Po obsahové stránce je TSP MU variabilní, s novým ročníkem se objevují nové typy úloh, nicméně významná část testu zůstává zachována (část „dostatečná pro získání vysokého percentilu“). Proto je při přípravě vhodné seznámit se důkladně s několika předchozími ročníky TSP MU.

Základní informace o struktuře, obsahu a hodnocení TSP MU v roce 2020

Informace budou doplněny pravděpodobně v listopadu 2019 poté, co MU zveřejní varianty použité v tomto roce. Chcete-li informaci o doplnění této sekce dostat emailem, přihlašte se do našeho emailového semináře www.reseni-tsp.eu.


Nabídka kurzů

Nabízíme kurzy OSP Scio, TSP MU a TSP MU pro pokročilé.

Podívejte se na přehled nabízených kurzů.

Kurzy probíhají v Praze, Brně a Olomouci. V případě zájmu připravíme kurzy TSP MU nebo OSP Scio i na Vysočině či Jihočeském kraji.


Aktuální přípravné kurzy

TSP MU pro pokročilé
Pokračovací a rozšiřující prezenční kurz pro všechny, kteří chtějí získat v TSP MU špičkový percentil.Více →