Diskusní fórum k TSP MU

Pokoušíte se proniknout do tajů TSP MU a máte na jazyku plno otázek? Nevíte si rady s konkrétní úlohou?

Potom právě pro vás provozujeme zajímavou službu!

Naši lektoři se věnují přípravě na TSP MU prakticky od té doby, kdy Masarykova univerzita začala TSP MU v rámci přijímacího řízení využívat. Rok co rok odpovídali na desítky stovky dotazů – a v roce 2006 přišli s tím, že tyto dotazy přenesou na internet, čímž vzniklo unikátní moderované diskusní fórum věnované problematice přípravy na TSP MU. Že se jednalo o správný krok, dosvědčují statistiky: v současné době eviduje toto fórum zhruba 80 tisíc příspěvků.

Vstupte do fóra o TSP MU!

Tipy pro práci s diskusním fórem

  • Máte-li dotaz k nějaké konkrétní úloze, do titulku uveďte ročník, variantu a číslo dané úlohy, např. roč. 2010, var. 02, úloha 23. Na první pohled nám bude jasné, k čemu se dotaz vztahuje. Pomocí tohoto titulku také danou úlohu snadno dohledají i ostatní. Napíšete-li do titulku „Problém“, pak nebude na první pohled zřejmé, o co se jedná.
  • Chcete-li se zeptat na řešení více úloh, založte pro každou takovou úlohu nové téma, pomůžete nám tím (i ostatním) při orientaci.
  • Fórum obsahuje funkci Hledat. Neváhejte jí využívat. :-)
  • Diskutujte věcně, nenapadejte slovně ostatní uživatel fóra.

Nabídka kurzů

Nabízíme kurzy OSP Scio, TSP MU a TSP MU pro pokročilé.

Podívejte se na přehled nabízených kurzů.

Kurzy probíhají v Praze, Brně a Olomouci. V případě zájmu připravíme kurzy TSP MU nebo OSP Scio i na Vysočině či Jihočeském kraji.


Aktuální přípravné kurzy

TSP MU
Komplexní prezenční kurz TSP MU obsahující vše, co potřebujete k úspěšné přípravě na testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity.Více →
OSP Scio
Komplexní prezenční kurz testů OSP obsahující vše, co potřebujete k úspěšné přípravě na testy obecných studijních předpokladů základní verze pro Národní srovnávací zkoušky společnosti.Více →
TSP MU pro pokročilé
Pokračovací a rozšiřující prezenční kurz pro všechny, kteří chtějí získat v TSP MU špičkový percentil.Více →